Firma Wujek Marek

Na rynku usług porządkowych działamy od roku 1989 i przez szereg lat wyrobiliśmy sobie renomę firmy godnej zaufania i świadczącej usługi na najwyższym poziomie. Działamy na terenie całego kraju, ale najsilniej obecni jesteśmy w obszarze aglomeracji śląskiej.

Naszym wyróżnikiem jest jakość. Bez względu na rodzaj i charakter usługi. Najlepszym wyznacznikiem tej jakości jest spokój, pewność i relaks klienta w trakcie naszych prac i zadowolenie po ich wykonaniu. Sprzątanie niemal każdemu kojarzy się z nieprzyjemną koniecznością. Wieloletnie doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy pozwala nam zapewnić komfort klientowi, który nie musi martwić się przebiegiem procesu prządków i ich rezultatem. Jest pewien swego zadowolenia. Zrozumienie Państwa potrzeb to dla nas najważniejszy moment. Poznanianie oczekiwań to dla wielu firm pozorowanie troski o klienta.

Dla nas to początek, który pozwoli na wyznaczenie takich działań, które przede wszystkim będą je realizować. Rozumiemy, że naszym celem jest najlepsze zrealizowanie potrzeb klienta. Mówiąc w skrócie gdy dowiemy się co mamy zrobić, będziemy wiedzieć jak to zrobić. Doskonała organizacja pracy, świetni fachowcy oraz nowoczesny sprzęt  to nasze atuty i znak rozpoznawczy. Od lat wyznaczamy standardy w tej branży i chyba możemy  śmiało powiedzieć, że cieszymy się sporym prestiżem.

Dlaczego Wujek Marek

Wujek Marek stał się synonimem jakości i dbałości o satysfakcję klienta. Pracowaliśmy dla bardzo wymagających klientów, którzy  nie zawiedli się na naszej solidności i umiejętności elastycznego działania. Poczucie bezpieczeństwa i przekonanie naszych klientów, że powierzyli realizację usługi porządkowej odpowiedzialnej i fachowej firmie jest dla nas źródłem niesłabnącej satysfakcji.