Pranie dywanów i tapicerek

Dysponujemy pralnią oraz suszarnią o odpowiedniej temperaturze i wilgotności powietrza.
Służymy bowiem kompleksowym serwisem, w skład którego wchodzi: usługa transportowa tam i z powrotem, obustronne trzepanie dywanów, pranie osnowy i runa do skutku wraz zabezpieczeniem antyalergicznym oraz impregnacją i suszenie w cenie zwykłego czyszczenia.

Do pralni dowozimy nie tylko dywany i wykładziny klienta, ale również komplety wypoczynkowe oraz szereg pozostałych tapicerek na życzenie zamawiającego.

Pralnia oferuje również cięcie i obszywanie dywanów.

Istotną kwestią jest regularna wymiana sprzętu na nowy za sprawą corocznych dotacji. Maszyny, zwłaszcza przemysłowe, ulegają nie tylko zużyciu użytkowemu, ale również starzeją się technologicznie. W naszym parku maszynowym nie ma z tym problemu, bowiem regularne wymiany urządzeń na bardziej nowoczesne to oszczędność Państwa czasu i pieniędzy. To właśnie dla Was podążamy permanentnie śladem nowinek technicznych.

W szerokim spektrum usług w ofercie znajdziecie Państwo również akcje interwencyjne z najszybszym w branży czasem reakcji. Grupa szybkiego reagowania jest do pełnej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Brak reakcji „od ręki” może być brzemienny w skutkach, bowiem istnieją zabrudzenia nie cierpiące zwłoki. Im szybszy zatem przyjazd, tym większe prawdopodobieństwo sukcesu.

Brygada porządkowa pod wodzą koordynatora doprecyzowuje cenę każdorazowo przed rozpoczęciem pracy tak, aby klient „nie kupował kota w worku”.

Zabrudzony dywan, tapicerka nie przynosi mieszkańcom, bądź firmom, sklepom dobrej renomy. Podobnie jak to się ma w przypadku nieczystych butów. Mając na uwadze gości, klientów, pracowników, kontrahentów proponujemy Państwu skorzystanie z naszego doświadczenia i sprzętu. Zwykły odkurzacz niestety przy tak dużym stopniu eksploatacji nawierzchni może okazać się niewystarczającym sprzętem.

Pranie dywanów i tapicerek przynosi bardzo dobre, pożądane rezultaty, gdy stosujemy odpowiedni, specjalnie stworzony do tego typu prac sprzęt. Dzięki zastosowanym technologiom, środkom czystości Państwa dywany, wykładziny, tapicerki odzyskają dawną świetność i będą budować przyjemną, ciepłą atmosferę w pomieszczeniu. Państwa wizerunek na pewno na tym skorzysta.